
36537 Μαξιλαροθήκες - Pose
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ζεύγος μαξιλαροθήκες φάκελος σε ροζ χρώμα, με φούξια λεπτομέρειες και καρό σχέδιο από την εταιρεία Rythmos. Η ποιότητά τους από 100% βαμβάκι 144 κλωστών τις καθιστά ανθεκτικές και απαλές. Συνδυάστε τες με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

15×25 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ορθογώνιος, βαμβάκι, λουλούδια

22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι

Βαμβάκι

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

15×25 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι, σατέν, ρίγες

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, τετράγωνος, ορθογώνιος

Βαμβάκι

Τετράγωνος, βαμβάκι, μονόχρομος

Με φερμουάρ

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα