
Κουρτίνα Μπάνιου (180x180) Με Κρίκους San Lorentzo City
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλουτίστε το μπανιο σας με όμορφες εικόνες μέσα στα πλαίσια άριστης ποιότητας και προσιτής τιμής. Κουρτίνα από πολυεστερικό αδιαβροχοποιημένο ύφασμα, προστατεύει και αναβαθμίζει την αισθητική του χώρου σας. **ΟΙ ΚΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ.**
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μπλε |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | San Lorentzo |

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα

39×23 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα
180×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα
180×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
180×27 εκ
Σε απόθεμα


26×2 εκ
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα



152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα