
Κουρτίνα Μπάνιου (180x180) Με Κρίκους San Lorentzo Manhattan
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υφασμάτινη κουρτίνα μπάνιου με λευκό φόντο και μοντέρνο σχέδιο σε τυρκουάζ-μαύρο χρώμα της εταιρείας Whitegg. Το ύφασμα είναι αδιαβροχοποιημένο, κατασκευασμένο από 100% polyester. Περιλαμβάνονται 12 κρίκοι κρεμάσματος.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Τυρκουάζ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
180×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

39×23 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
180×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

3×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
180×27 εκ
Σε απόθεμα
3×20 εκ
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα