
Φωτιστικό Επίτοιχο Aca SF151AMB INYOKA2 Ασημί (Silver Coloured) 4000K
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει ενσωματωμένες πλακέτες Led με ισχύ 24W. Έχει 3 επιλογές θερμοκρασίας χρώματος 3000K/4000K/6500K και φωτεινότητας 2190Lm. Η εναλλαγή στην θερμοκρασία χρώματος (θερμό-φυσικό-ψυχρό) γίνεται από τον διακόπτη του σπιτιού. Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κρύσταλλο
Σε απόθεμα
Κρύσταλλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Βιομηχανικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Κρύσταλλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Κρύσταλλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED, πλαστικό
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα