
Απλίκα τοίχου κλασικής σχεδίασης χρυσοχάλκινη με μαύρο σαγρέ υφασμάτινο αμπαζούρ για λάμπα Ε14
Κρύσταλλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 3 eshops σε εύρος τιμών από 20 € έως 25,14 €:
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Είναι μεταλλική σε χρυσοχάλκινο χρώμα με διακοσμητικό κρυσταλλάκι (3.5εκ. X 6εκ.). Το καπέλο είναι μαύρο σαγρέ ύφασμα. Τύπος ντουί: 1xE14 και θέση για ένα λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Κρύσταλλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


Μέταλο, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα