
Παπλωματοθήκη Υπέρδιπλη (220x240) Dimcol Εκάβη 424
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παπλωματοθήκη μονή της εταιρείας Dimcol σε γκρι αποχρώσεις με μπορντώ λεπτομέρειες και καρό σχέδιο. Η σύνθεση του υφάσματος είναι από 70% βαμβάκι-30% polyester 144 κλωστών, που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Διαθέτει φερμουάρ στο κάτω μέρος. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία Polybag. Κατασκευάζεται στην Ελλάδα.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πουά

Με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα