
Δίσκος Σερβιρίσματος (30.5x22) Z-L Coffee 26471
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος σερβιρίσματος κατασκευασμένος από μελαμίνη σε λευκό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Ιδανικός για να προσφέρετε στους καλεσμένους σας τον καφέ ή το ποτό τους και να τους εντυπωσιάσετε. Συνδυάστε τον με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.24 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πιατέλες, ξύλο, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα



Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, βιομηχανική, ρέτρο

Ξύλο
Σε απόθεμα




Οβάλ



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα