
Wine Glass POLS POTTEN Ø10cm X Y17cm σετ 6 τεμαχίων σε διάφορα χρώματα, σκαλιστό 140-230-085-085
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι με καλαμάκι για νερό, καφέ, smoothies, χυμούς ή ότι άλλο θέλετε. Είναι κατασκευασμένo από γυαλί με μεταλλικό καπάκι και καλαμάκι. Ανθεκτικό και επαναχρησιμοποιούμενο, προσφέρει στυλ και πρακτικότητα στην καθημερινότητά σου. Ιδανική επιλογή για το σπίτι, τη δουλειά ή τις βόλτες σου. Χωρητικότητας 480ml.
| Με καλαμάκι | Ναί |
|---|---|
| Είδος ποτηριών | Για νερό, Για καφέ |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.286 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, για whisky, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα




Για καφέ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα
Για σαμπάνια
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα