
Συρτάρι Οργάνωσης Για Ντουλάπι (40x26.9x8.2) F-V Sliding 190189
8×40×27 εκ, χωρίς καπάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 2×32×32 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης σε λευκό χρώμα με μαύρο σχέδιο και θηλάκι για να μπορείτε να το τραβάτε από το ράφι. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από ύφασμα και εσωτερικά από χαρτόνι για να κρατάει το σχήμα του. Είναι αναδιπλούμενο και μπορείτε να το αποθηκεύσετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή ακόμα και στο δωμάτιο του παιδιού. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της σειράς για ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 32 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 32 εκ |
| Υψος: | 2 εκ |
| Width | 32 cm |
|---|---|
| Depth | 32 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.589 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

8×40×27 εκ, χωρίς καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο







Στοιβαζόμενο

Στοιβαζόμενο


Σετ, ξύλο




Με καπάκι, ξύλο

32×30×17 εκ
Σε απόθεμα





94×95×32 εκ, μοντέρνο, μέταλο




9×41×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα


Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο

Ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα