
Καλάθια Αποθήκευσης (Φ25x13) Z-L Waffle Taupe 14535
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι υφασμάτινο, κατασκευασμένο από 100% polyester σε γκρι-μπεζ χρώμα. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα μικροπράγματα σας στο μπάνιο, το καθιστικό, την κουζίνα ή όπου αλλού θέλετε. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.117 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα




Ύφασμα, σετ, διάμετρος



Ύφασμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
65 εκ, ⌀ 49 εκ, ύφασμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ύφασμα


Ύφασμα, σετ

65 εκ, ⌀ 49 εκ, ύφασμα

Ύφασμα, σετ



Στρογγυλό

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα