Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x220) Gofis Home Roselyn 307
Διαστάσεις 37×29 εκ
23,2 €
Ιστορικό τιμών
- 18/5/2026 - 23,2 €
- 1/7/2025 - 23,2 €
- 11/6/2025 - 29 €
Περιγραφή προϊόντος
Αλέκιαστο τραπεζομάντηλο 140x220 από την εταιρεία Gofis Home σε μπεζ απόχρωση με πολύχρωμο tropical σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 80% βαμβάκι και 20% polyester με επεξεργασία teflon, που το καθιστά αλέκιαστο. Η μαλακή του υφή διατηρείται, ενώ παράλληλα γίνεται αλέκιαστο και προστατεύεται από λεκέδες. Έχει τυπωθεί με ανεξίτηλα ανθεκτικά χρώματα.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
33,99 €
Κουρτίνα (300x240) Με Τρουκς L-C Carlin Linen 1627705
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
64,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
213,99 €
Μπουφές (160x35x80) A-G Luxe 618BLY1177 Walnut/Black
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22,9 €
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (24.1x21.3x31.6) Estia 6lt Soft Close Taupe 02-20972
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
57,99 €
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
14,9 €
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
26,9 €
Στόρι (80x160) Grace Sand 408160
Ύφασμα
Σε απόθεμα
98,99 €
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
29,99 €
Κρεμάστρα Δαπέδου 155εκ. Τροχήλατη Songmics HSR131B01
Σε απόθεμα
164,44 €
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
15,6 €
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Nef-Nef Homeware Baby Special Party Blue
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
109,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (100x60x48) Vasagle LCT205K50V1
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
10,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Collectionneur 195137
Σε απόθεμα
27,5 €
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
13,89 €
Τραβέρσα (35x180) Whitegg D0301
36×28 εκ
Σε απόθεμα





























