
Κορνίζα (15x20) Estheti 815-00028
2×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 2×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε ασημί χρώμα με μοντέρνο ανάγλυφο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Η επικαθήμενη σχεδίαση της δίνει την δυνατότητα να τοποθετηθεί εύκολα σε οποιοδήποτε τραπέζι ή επιφάνεια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 2 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.36 kg, 0.36 kg, 0.36 kg, 0.36 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

2×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
2×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
2×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
2×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
2×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο



Ανατολίτικο

18×13 εκ, ξύλο

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ, ανατολίτικο


Ξύλο
Σε απόθεμα

11×11 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, τετράγωνος

Ανατολίτικο


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα