
Κορνίζα (10x15) Estheti 815-00029
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε ασημί χρώμα με μοντέρνο σφυρήλατο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Η επικαθήμενη σχεδίαση της δίνει την δυνατότητα να τοποθετηθεί εύκολα σε οποιοδήποτε τραπέζι ή επιφάνεια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
2×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
2×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
25×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
2×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα




18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

24×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

18×13 εκ, ξύλο

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
22×27 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο

15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα