Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) Nima Embrace Beige 450gsm
Διαστάσεις 28×15 εκ
18,9 €
Ιστορικό τιμών
- 1/4/2026 - 18,9 €
- 3/3/2026 - 18,9 €
- 13/1/2026 - 17,01 €
- 3/9/2025 - 18,9 €
- 11/7/2025 - 17,01 €
- 11/6/2025 - 18,9 €
Περιγραφή προϊόντος
Σετ πετσέτες 3τμχ σε μπεζ χρώμα, με μοντέρνο σχέδιο στην φάσα από την εταιρεία Nima. Η σύνθεση τους είναι από 100% βαμβάκι βάρους 480gsm που τις καθιστά απαλές και απορροφητικές. Στολίστε το μπάνιο σας με στυλ και ποιότητα.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 28 cm, 28 cm, 28 cm, 28 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Nima |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

14,99 €
Στόρι (60x180) L-C Lagune 1950276
Ύφασμα
Σε απόθεμα
159,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
119,99 €
Μπουφές (100x35x75) Vasagle LSC099K02
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
89,99 €97,99 €
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
19,99 €
Κορνίζα Τοίχου 10 Θέσεων (58.5x49.2) A-S Kyle 173868
Ξύλο
Σε απόθεμα
19,99 €
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Pink 174150A
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
28,8 €
Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Nef-Nef Homeware Worian Mauve
Σε απόθεμα
59,99 €
Πύργος Εκμάθησης Montessori (51x51x90) A-S Observation Tower 174249
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
49,9 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 5 Θέσεων (Φ30x90) Estia Μαύρο 01-21245
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
9,92 €
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x180) Whitegg Z160
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
19,99 €
Ράφι Τοίχου (80x20x3.8) Vasagle LWS28BX
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
79,9 €
Πτυσσόμενη Κούνια Παιδική (131x80x125) Bebe Stars Cow Blue 021-181
Σε απόθεμα
33,2 €
Πορτατίφ A-S Alma Black 178956
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
13,99 €
Κουρτίνα (135x240) Με Τρουκς A-S Paxta Celadon 201931B
Σε απόθεμα
23,99 €
Κουρτινόξυλο Φ19mm Μονό Επεκτεινόμενο 120-210cm Με Άκρα L-N Brasserie Silver 7505012099
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
79,99 €
Σκαμπό Μπαρ Με Πλάτη (Σετ 2τμχ) Vasagle LBC026B01V2
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα





























