
ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ 30x60cm KENTIA - SNOW 2425 (ΜΕ ΓΕΜΙΣΗ)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Whitegg σε μαύρο φόντο με πολύχρωμο μοντέρνο σχέδιο. Το σχέδιο είναι κεντητό. Έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Ιδανική για να διακοσμήσετε το σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρά σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Πολύχρωμο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο

Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο


45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα





45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα