
Διακοσμητικό Κάλυμμα Μαξιλαριού Σετ 4τμχ Πολύχρωμο ASR 43x43x10
Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε πολύχρωμες αποχρώσεις και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα είναι στόφα από 100% polyester που το κάνει πολύ ανθκετικό και σταθερό και έχει κλείσιμο με φερμουάρ. Στολίστε την στο κρεβάτι ή στο σαλόνι σας για μια ζεστή ατμόσφαιρα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο

Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×40 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×50 εκ, τετράγωνος, φωτογραφικά μαξιλάρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο


45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα



40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


27×4 εκ
Σε απόθεμα