
23,29 €27,4 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Nef-Nef διάφανο με ανάγλυφη επιφάνεια. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί με χρυσή αντλία. Ταιριάξτε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για μία αρμονική διακόσμηση του μπάνιου σας.
| Ρύθμιση | Με αντλία |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.192 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |












Με αντλία
Σε απόθεμα
















Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα