
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x240) Nef-Nef Homeware Coctail
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο 140x140 από την εταιρεία Nef-Nef σε εκρού χρώμα και σχέδιο με φρούτα. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι με ειδική επεξεργασία αδιαβροχοποίησης, που το καθιστά αλέκιαστο, βάρους 170gsm. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Κίτρινο,Πράσινο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
36×28 εκ, κεντημένο
Σε απόθεμα



37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Κεντημένο, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα



40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, pvc, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα