
Δοχείο Αποθήκευσης 1.2lt K-M 026000180
Για τρόφιμα, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχεία για τρόφιμα σε σετ από την εταιρεία Alpina. Το σετ περιλαμβάνει 2 δοχεία χωρητικότητας 90ml, 1 δοχείο χωρητικότητας 230ml και 1 δοχείο χωρητικότητας 970ml. Είναι κατασκευασμένα από διάφανο πλαστικό υλικό με καπάκια σε λευκό, μαύρο, μπεζ και πράσινο χρώμα. Ιδανικά για να αποθηκεύσετε ζυμαρικά, όσπρια, ξηρούς καρπούς ή ό,τι άλλο θέλετε. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για να ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 17 cm, 17 cm, 17 cm, 17 cm |
| Depth | 9 cm, 9 cm, 9 cm, 9 cm |
| Height | 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm |
| Total weight | 0.284 kg, 0.284 kg, 0.284 kg, 0.284 kg |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Για τρόφιμα, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες

500-1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Τετράγωνο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μέχρι 500μλ
προς αποστολή σε 1 ημέραΓια τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα


Για καφέ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για καφέ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για τρόφιμα, πλαστικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα