
Πιάτο (28x20.5x2) Espiel Σκίουρος KOP118
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τουρτιέρα με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Alpina. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο ακακίας σε μπεζ χρώμα. Η ακακία είναι ένα είδος ξύλου που χαρακτηρίζεται για την αντοχή του και τη σκληρότητά του. Ιδανική για να τοποθετήσετε την τούρτα ή τα γλυκά σας σε οποιαδήποτε εορταστική ή και καθημερινή περίσταση. *Λόγω της φυσικής της κατάστασης είναι πιθανό να παρουσιάσει μικρές διαφορές στο χρώμα.*
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.916 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα
Οβάλ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Πιατέλες, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πιατέλες, τετράγωνη
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα