
Ξύλο Κοπής (30x20) F-V Cutting Board 120055
Ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 28×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλο κοπής της εταιρείας Espiel. Είναι κατασκευασμένος από μπαμπού σε φυσική απόχρωση. Το bamboo είναι ένα ιδιαίτερα ελαφρύ, ανθεκτικό υλικό με αντιβακτηριδιακή δράση και φιλικό προς το περιβάλλον. Σε αντίθεση με το παραδοσιακό ξύλο, το μπαμπού είναι πιο ανθεκτικό στα σημάδια των μαχαιριών και στην υγρασία. Διαθέτει αφαιρούμενη βάση ώστε να πέφτουν τα ψίχουλα και να μην λερώνουν το πάγκο της κουζίνας. Ιδανικό εργαλείο για να τεμαχίζετε τις τροφές χωρίς να αφήνετε χαρακιές στη κουζίνα σας. Για να διατηρήσετε την ποιότητα της σανίδας σας, καλό είναι να την αλείψετε με λίγο φυτικό λάδι.
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Ξύλο, Μπαμπού |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.75 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Ξύλο

40×30 εκ, ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
70×25 εκ, ξύλο, με λαβή
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×42 εκ, ξύλο, άτυπος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Στρογγυλός, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Στρογγυλός, ξύλο


Ξύλο, με λαβή
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο, με βάση
Σε απόθεμα
28×28 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

Στρογγυλός, ξύλο

111×34 εκ, ξύλο, άτυπος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Διάμετρος

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Στρογγυλός, ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα