
69,2 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε πορτοκαλί χρώμα με σχέδιο από μπεζ σχοινί. Ιδανικό για το σαλόνι, την τραπεζαρία ή οποιονδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε να διακοσμήσετε και να δώσετε στυλ.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 3.95 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό




Κεραμικό
Σε απόθεμα




Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό




Κεραμικό, τερακότα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα