
Πιατέλα Διακόσμησης (22.4x21.3x6.7) Estheti 752-15017
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιατέλα διακόσμησης της εταιρείας Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Διαθέτει δύο διακοσμητικά πουλάκια. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο. Ιδανική για να διακοσμήσετε το σπίτι σας και να δώσετε μια ιδιαίτερη πινελιά στην τραπεζαρία σας. Τοποθετείστε σε κάποιο ράφι για να αναδείξετε την κομψότητα του χώρου σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Διακοσμητικά |
| Width | 10 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Σετ, 4

Σετ, 4

Κεραμικό

Σετ, ρηχό, 4

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό


Βαθύ, κεραμικό

Σετ, μοντέρνο, 4

Πορσελάνη
Σε απόθεμα


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Οβάλ

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα