
Βάζα Γυάλινα Με Βρυσάκι & Βάση (Σετ 3τμχ) 1.5lt S-D Modern 154873
Βαρέλια με βρύση, για νερό, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καράφα με πώμα 900ml από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο γυαλί. Το πώμα προστατεύει το περιεχόμενο από την επαφή με τον αέρα, την υγρασία ή τη σκόνη. Επίσης, διατηρεί τη γεύση και το άρωμα. Ιδανική για αλκοολούχα ποτά, νερό, αναψυκτικά, χυμό ή οποιοδήποτε άλλο ρόφημα.
| Είδος | Για νερό, Για whisky |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 1.3 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Βαρέλια με βρύση, για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα
Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα