
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) A-S Basket 157048
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης της εταιρείας Espiel. Είναι κατασκευασμένα από φυσική ψάθα σε φυσική απόχρωση. Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι, ντουλάπι, στο μπάνιο, στην κρεβατοκάμαρα ή όπου αλλού θελήσετε. Ιδανικά και ως διακοσμητικό στοιχείο στον χώρο.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Λυγαριά, ύφασμα, σετ



Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, σετ


Σετ

Στρογγυλό
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα