
109 €121 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψάθινο καλάθι από την εταιρεία Espiel σε εκρού-γκρι χρώμα. Θα σας φανεί πρακτικό και απαραίτητο στο χωλ για τα κλειδιά και την αλληλογραφία, στο δωμάτιο για τα κοσμήματα, στο μπάνιο για τις χτένες, ή για οποιαδήποτε άλλη χρήση επιθυμείτε.
| Υλικό | Λυγαριά |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |


Στρογγυλό
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, σε τεμάχια
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα