
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Cloris Blue 1627691
Λινό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε γαλάζιο χρώμα με εφέ λινού. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα 97% polyester και 3% λινό. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει σε άπλετο φως να μπει μέσα στο δωμάτιο. Στο επάνω μέρος έχει 8 τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Υλικό | Λινό |
|---|---|
| Width | 43 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.933 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | 97% Polyester 3% Λινό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Λινό
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
140×26 εκ, πολυεστέρας, λινό
Σε απόθεμα






Λινό

Λινό

Μοντέρνο

Λινό
Σε απόθεμα

Βαμβάκι


Λινό


Βαμβάκι


45×27 εκ
Σε απόθεμα
45×27 εκ
Σε απόθεμα
43×27 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό
Σε απόθεμα
Λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης, λινό, μονόχρωμος

Λινό

Συσκότισης
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα