Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Τραπεζομάντηλο (145x240) S-F Nelson White N104689019
Διαστάσεις 39×3 εκ
11,99 €
Ιστορικό τιμών
- 30/5/2026 - 11,99 €
- 11/6/2025 - 11,99 €
Περιγραφή προϊόντος
Τραπεζομάντηλο 145x240 σε λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα 100% polyester που το κάνει ανθεκτικό και μαλακό. Ιδανικό για καθημερινή χρήση ή για επίσημα και εορταστικά τραπέζια.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 39 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 3 εκ |
Προδιαγραφές
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 39 cm, 39 cm, 39 cm, 39 cm |
| Depth | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Height | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Total weight | 0.65 kg, 0.65 kg, 0.65 kg, 0.65 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
10,64 €
Ποτήρια Νερού (Σετ 6τμχ) S-D Rodrig'eau 154737
Σετ
Σε απόθεμα
5,99 €
Διακοσμητική Φιγούρα Κουκουβάγια (11x10.3x12) A-S Autumn 211951
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
29,9 €
Στόρι (100x160) Grace Sand 410165
Ύφασμα
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
59,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (180x230) Grace White 71800
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12,99 €
Αδιάβροχο Μαξιλάρι Καρέκλας Με Πλάτη 70cm Ravelia Sole Beige
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
11,99 €
Αδιάβροχο Μαξιλάρι Καρέκλας Με Πλάτη 55cm Ravelia Sole Beige
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
19,99 €
Καπάκι Λεκάνης (45.5x37) L-C Vitamine Taupe 1802155
Ξύλο
Σε απόθεμα
85,99 €
Συρταριέρα 3 Θέσεων Με Ροδάκια (41x41x93) F-V Sicela 160824
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
85,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Liva Elephant
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
99,99 €
Καθρέφτης Τοίχου/Κοσμηματοθήκη Με Led (37x10x120) Songmics JBC93W
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα

























