
Κουβερλί Υπέρδιπλο (220x240) 2 Όψεων Silk Fashion Bones Blue-Grey
220×240 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 48×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβερλί μονό από την εταιρεία Silk Fashion. Είναι διπλής όψης με την μια όψη σε γαλάζιο χρώμα και ανάγλυφο σχέδιο και από την άλλη σε γκρι χρώμα. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% micro cotton προσφέρει εξαιρετική απαλότητα και ανθεκτικότητα, ενώ η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα βάρους 120gsm. Ιδανικό καλοκαιρινό σκέπασμα.
| Πλάτος: | 48 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 48 cm |
|---|---|
| Depth | 40 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | 100% Microcotton |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα

48×40 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα

48×40 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
40×48 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×220 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×220 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×220 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι


Βαμβάκι

160×220 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

160×220 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα