
Κουβερλί Υπέρδιπλο (220x240) 2 Όψεων Silk Fashion Bones Grey-Anthracite
220×240 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 48×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβερλί μονό από την εταιρεία Silk Fashion. Είναι διπλής όψης με την μια όψη σε γκρι χρώμα και ανάγλυφο σχέδιο και από την άλλη σε σκούρο γκρι χρώμα. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% micro cotton προσφέρει εξαιρετική απαλότητα και ανθεκτικότητα, ενώ η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα βάρους 120gsm. Ιδανικό καλοκαιρινό σκέπασμα.
| Πλάτος: | 48 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 48 cm |
|---|---|
| Depth | 40 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Microcotton |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

220×240 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα

48×40 εκ
Σε απόθεμα

48×40 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα

48×40 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
40×48 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

160×220 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

220×240 εκ, διπλό κρεβάτι, διάμετρος
Σε απόθεμα
160×220 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα



160×220 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα