
Πιατέλα Με Κηροπήγια (28x24x2) Kersten KAL-2557
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιατέλα με κηροπήγια και μοντέρνο σχεδιασμό της εταιρείας Kersten. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μπρονζέ χρώμα. Διαθέτει 7 θέσεις για ρεσώ ή μικρά κεράκια. Ιδανική για οποιοδήποτε χώρο επιθυμείτε να διακοσμήσετε και να δώσετε στυλ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 2 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 1.03 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Kersten |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα




Γυαλί

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί

Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, κεραμικό, εσωτερικού χώρου

Ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί

Κεραμικό


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα