
71,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο με μοντέρνο ύφος της εταιρείας Kersten. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε καφέ χρώμα. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν ανθοδοχείο ή μόνο του σαν διακοσμητικό στην τραπεζαρία ή το τραπεζάκι σαλονιού.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 1.03 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Kersten |


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα











Κεραμικό
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα