
Πιρούνι Φαγητού (20.7εκ.) Espiel Benefit Stone CUV404K12
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτάλι γλυκού από την εταιρεία Espiel σε ασημί χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι 18/0. Ιδανικό για κάθε σερβίτσιο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

Ασήμι
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Σετ



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Μαχαίρια, σετ, κουτάλια


Μαχαίρια, σετ, κουτάλια


Για πλυντήριο πιάτων, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ασήμι
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ, κουτάλια, πυρούνια
Σε απόθεμα
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα