
Παγοθήκη Σιλικόνης 15 Θέσεων Estia Mint Green 01-14995
Σιλικόνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Θήκη πολλαπλών μερίδων σε γκρι χρώμα από την εταιρία Melii. Είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας σιλικόνη χωρίς BPA. Διαθέτει 10 ξεχωριστές θήκες χωρητικότητας 60ml το καθένα. Ιδανικό για να μεταφέρεται τα γεύματα ή τα σνακ του παιδιού σας ενώ το καπάκι κλείνει αεροστεγώς διατηρούν τα σνακ φρέσκα και άθικτα, ακόμη και κατά τις βόλτες. Επιπλέον μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως παγοθήκη για αποθήκευση μερίδων φαγητού. Ειδικά σχεδιασμένο για να ανοιγοκλείνει εύκολα από μικρά χεράκια.
| Τύπος | Για πάγο, Για διαμόρφωση τροφίμων |
|---|---|
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Melii |

Σιλικόνη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα