
vidaXL Τραπέζια Ντυσίματος Κρεβατοκάμαρας Μαύρο 80 x 39,6 x 135 εκ
Μοντέρνο, ξύλο, με φωτισμό
Διαστάσεις 15×99×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Τουαλέτα κρεβατοκάμαρας σε λευκό χρώμα. Έχει καθρέφτη για να μπορείτε εύκολα να κάνετε το μακιγιάζ σας ή να φτιάξετε τα μαλλιά σας. Διαθέτει μεγάλο αποθηκευτικό χώρο για να οργανώσετε τα καλλυντικά και τα προϊόντα ομορφιάς σας. Ο μοντέρνος σχεδιασμός της ταιριάζει με τα περισσότερα στυλ διακόσμησης. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 99 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υψος: | 15 εκ |
| Με καθρέφτη | Ναί |
|---|---|
| Width | 99 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 26.7 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ξύλο, με φωτισμό

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο



Μοντέρνο, ξύλο, με φωτισμό

34×81×44 εκ, με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ματ, ξύλο

Με καθρέφτη, μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Με καθρέφτη, μοντέρνο, ξύλο


Ξύλο

Με καθρέφτη, ματ, ξύλο

Με καθρέφτη, μοντέρνο, ματ

Μοντέρνο, ξύλο

Με καθρέφτη, ξύλο

Με καθρέφτη, μοντέρνο, ξύλο

Ματ, ξύλο

Με καθρέφτη, ξύλο, με φωτισμό

Με καθρέφτη, μοντέρνο, ματ


Με καθρέφτη, μοντέρνο, ματ

Με καθρέφτη, μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Με καθρέφτη, μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Με καθρέφτη, ξύλο

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη, γυαλιστερό, μοντέρνο

Ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα