
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 17×94×51 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 89,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τουαλέτα κρεβατοκάμαρας σε λευκό χρώμα και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Vasagle. Κατασκευασμένη από μοριοσανίδα με λούστρο από μελαμίνη, είναι ιδανική για να στολίσει τον χώρο της κρεβατοκάμαράς σας. Διαθέτει 2 συρτάρια με πλάτος 38.5εκ. και 3 μικρές εσοχές 10.5εκ.Μx24.5εκ.Π. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο.*
| Πλάτος: | 94 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 51 εκ |
| Υψος: | 17 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Με καθρέφτη | Ναί |
| Width | 94 cm |
| Depth | 51 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 23.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

10×62×42 εκ, ξύλο, σκαμπό
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη
Σε απόθεμα
24×102×53 εκ, με καθρέφτη, σκαμπό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
24×102×53 εκ, με καθρέφτη, σκαμπό
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα