
192 €
Διαστάσεις 74×82 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου με σχέδιο λουλουδιών. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε χάλκινο χρώμα. Τοποθετήστε το σε έναν κενό τοίχο για να συμπληρώσετε τη διακόσμηση σε οποιοδήποτε χώρο του σπιτιού.
| Πλάτος: | 82 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 74 εκ |
| Width | 82 cm |
|---|---|
| Depth | 4 cm |
| Height | 74 cm |
| Total weight | 1.78 kg |
| Χρώμα | Χάλκινο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



5×32 εκ
Σε απόθεμα






45×29 εκ
Σε απόθεμα
92×52 εκ
Σε απόθεμα

100×100 εκ
Σε απόθεμα






Ξύλο
Σε απόθεμα
3×68 εκ
Σε απόθεμα






69×69 εκ
Σε απόθεμα
6×73 εκ
Σε απόθεμα


115×74 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα