
29,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψωμιέρα με καπάκι και συρτάρι, κατασκευασμένη από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα. Το καπάκι διαθέτει συρόμενο άνοιγμα. Το συρτάρι έχει λαβή και μπορείτε να αποθηκεύετε πράγματα όπως τα μαχαίρια σας. Ιδανική για να έχετε πάντα φρέσκο ψωμί, κουλουράκια, φρυγανιές ή ό,τι άλλο θέλετε αλλά και να έχετε το χώρο της κουζίνα σας οργανωμένο.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 2.54 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Ξύλο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

27×4 εκ
Σε απόθεμα