
27,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψωμιέρα για την κουζίνα σε φυσικό χρώμα του ξύλου με διάφανο καπάκι και μεταλλικό χερούλι. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό και bamboo υλικό.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 2.15 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ξύλο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα