
Στόρι (160x230) Grace Sand 416237
Ύφασμα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στόρι blackout 140Πx230Υ από την εταιρεία Grace. Το ύφασμα είναι 100% polyester πλήρους συσκότισης σε μπεζ χρώμα, εμποδίζοντας τον ήλιο και την πολλή ζέστη να μπει στον χώρο. Περιλαμβάνονται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Για να ανοίξει το στόρι και να μπει φως στον χώρο σας, απλά τραβάτε το σχοινάκι για να τυλιχτεί στο ρολό. Όταν το τραβήξετε από την άλλη πλευρά ξετυλίγεται από το ρολό και κατεβαίνει. Το στόρι είναι σύνολο 140εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού. Με δυνατότητα αλλαγής της αλυσίδας σε όποια κατεύθυνση επιθυμείτε.
| Τύπος | Συσκότισης |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 150 cm, 150 cm, 150 cm, 150 cm |
| Depth | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Height | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Total weight | 1.95 kg, 1.95 kg, 1.95 kg, 1.95 kg |
| Κατασκευαστής | Grace |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
213×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα