
13,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάσεις κουρτινόξυλου σετ 2 τεμαχίων σε ασημί χρώμα από την εταιρεία Grace. κατάλληλες για κουρτινόξυλα διαμέτρου 19mm. Τα στήριγματα είναι κλειστού τύπου το οποίο σας επιτρέπει να τα τοποθετήσετε είτε από το ταβάνι είτε από τον τοίχο. Ιδανικό για να υποστηρίξει το κουρτινόξυλο στον τοίχο ή στην οροφή, εξασφαλίζοντας ότι παραμένει σταθερό και δεν κινείται.
| Βάθος: | 6 εκ |
|---|
| Width | 20 cm |
|---|---|
| Depth | 6 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.169 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |

































Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα