
14,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάσεις κουρτινόξυλου σετ 2 τεμαχίων σε μπρονζέ χρώμα από την εταιρεία Grace. Κατασκευασμένες από μεταλλικό υλικό. Είναι ανοιχτού τύπου προσφέροντας ευκολία στην χρήση και την τοποθέτηση. Κατάλληλες για κουρτινόβεργες Φ19mm και τοποθέτηση στον τοίχο αποκλειστικά. Συμπεριλαμβάνονται οι βίδες και τα ούπα. Δώστε σημασία ακόμα και στην πιο μικρή λεπτομέρεια για να κάνετε το χώρο σας να ξεχωρίζει.
| Βάθος: | 3 εκ |
|---|
| Width | 15 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.091 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |

































Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα