
11,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικά άκρα κουρτινόξυλου σετ 2 τεμαχίων σε μπρονζέ χρώμα και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Grace. Κατασκευασμένα από μεταλλικό υλικό. Για κουρτνινόβεργα διαμέτρου 2,8εκ. Χρησιμοποιήστε διακοσμητικά άκρα για να στολίσετε το χώρο σας.
| Βάθος: | 7 εκ |
|---|
| Width | 21 cm |
|---|---|
| Depth | 7 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.231 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |

































Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


18×35×53 εκ
Σε απόθεμα