
10,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μεταλλικό κουρτινόξυλο μονής βέργας σε μπρονζέ χρώμα από την εταιρεία Grace. Το μήκος του είναι 200 εκατοστά με διάμετρο 28εκ. Συνδυάστε το με τα άκρα που σας ταιριάζουν και ολοκληρώστε την διακόσμηση του δωματίου σας, τοποθετώντας την κουρτίνα της επιλογής σας. Δεν περιλαμβάνει στηρίγματα και υλικά τοποθέτησης.
| Βάθος: | 3 εκ |
|---|
| Width | 200 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.706 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |


































Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα