
16,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μεταλλικό κουρτινόξυλο μονής βέργας σε μπρονζέ χρώμα από την εταιρεία Grace. Το μήκος του είναι 200 εκατοστά με διάμετρο 19εκ. Συνδυάστε το με τα άκρα που σας ταιριάζουν και ολοκληρώστε την διακόσμηση του δωματίου σας, τοποθετώντας την κουρτίνα της επιλογής σας. Δεν περιλαμβάνει στηρίγματα και υλικά τοποθέτησης.
| Βάθος: | 2 εκ |
|---|
| Width | 200 cm |
|---|---|
| Depth | 2 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.441 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |

































152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα