
10,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μεταλλικό κουρτινόξυλο μονής βέργας σε ασημί χρώμα από την εταιρεία Grace. Το μήκος του είναι 200 εκατοστά με διάμετρο 19εκ. Συνδυάστε το με τα άκρα που σας ταιριάζουν και ολοκληρώστε την διακόσμηση του δωματίου σας, τοποθετώντας την κουρτίνα της επιλογής σας. Δεν περιλαμβάνει στηρίγματα και υλικά τοποθέτησης.
| Βάθος: | 3 εκ |
|---|
| Width | 200 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.713 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |

































15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα