
3681 Πετσετα-Παρεο 80Χ180 Greenwich Polo Club
Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×52 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 19,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε μπεζ χρώμα και ζακάρ λεπτομέρειες από την εταιρεία Down Town. Είναι πετσετέ, με σύνθεση από 70% bamboo-30% βαμβάκι που προσφέρει απαλότητα και απορροφητικότητα. Ιδανικό για να προστατεύσει το μπάνιο σας από τυχόν νερά.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι, Ύφασμα απο μπαμπού |
|---|---|
| Width | 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm |
| Depth | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg |
| Κατασκευαστής | Down Town |

Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι, λινό, σετ
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×100 εκ, τερρυ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, τερρυ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, τερρυ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα