
Πετσέτα από πετσετέ μπουκλέ ύφασμα 500 g m², Jobe
Βαμβάκι
Διαστάσεις 59×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε ανοιχτό μπεζ χρώμα και ζακάρ λεπτομέρειες από την εταιρεία Down Town. Είναι πετσετέ, με σύνθεση από 70% bamboo-30% βαμβάκι που προσφέρει απαλότητα και απορροφητικότητα. Ιδανικό για να προστατεύσει το μπάνιο σας από τυχόν νερά.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι, Ύφασμα απο μπαμπού |
|---|---|
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Down Town |

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σε τεμάχια, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
50×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

59×52 εκ, βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

50×100 εκ, τερρυ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα