Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Καρέκλα Τραπεζαρίας (49x53x81) A-S Raven Grey 207301B
Διαστάσεις 4×49×81 εκ
75,99 €
Ιστορικό τιμών
- 27/5/2026 - 75,99 €
- 5/9/2025 - 75,99 €
- 1/7/2025 - 64,59 €
- 11/6/2025 - 75,99 €
Περιγραφή προϊόντος
Με μια ματιά Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό σε γκρι χρώμα που θα δώσει μοναδική όψη στην κουζίνα ή την τραπεζαρία σας. Η σταθερή κατασκευή της από υψηλής ποιότητας υλικά, εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση αλλά και άνεση σε κάθε σας γεύμα. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 49 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 81 εκ |
| Υψος: | 4 εκ |
Προδιαγραφές
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 49 cm, 49 cm, 49 cm, 49 cm |
| Depth | 81 cm, 81 cm, 81 cm, 81 cm |
| Height | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Total weight | 4.35 kg, 4.35 kg, 4.35 kg, 4.35 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
14,9 €
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
12,99 €
Προστατευτική Επιφάνεια με Αυτοκόλλητο 3m Sipo Διάφανη SIP-SBS-T10
Κλασικό
Σε απόθεμα
98,99 €
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
109,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (100x60x48) Vasagle LCT205K50V1
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
65,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
55,99 €
Φωτιστικό Δαπέδου Με Ραφιέρα A-G Nora 390FLH1162 Black/Natural
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
22,9 €
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (24.1x21.3x31.6) Estia 6lt Soft Close Taupe 02-20972
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
85,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Liva Elephant
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
57,99 €
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
24,99 €






























