
65 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικά κεριά με σχήμα κηροπηγίου σε σετ. Το σετ περιλαμβάνει 3 κεριά διαφορετικού σχήματος σε λευκό μπεζ και σάπιο μήλο χρώμα. Έρχονται σε συσκευασία κουτί. Συνδυάστε διαφορετικά κεριά από το ίδιο σετ για μία μοναδική διακόσμηση στον χώρο σας.
| Σετ κεριών | Σετ |
|---|---|
| Τύπος | Διακοσμητικά |
| Width | 8 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.728 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Λευκό,Σάπιο Μήλο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Στρογγυλό








Διακοσμητικό
Σε απόθεμα





















Σετ

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα